Pürüzsüz Bir Cilt İçin Onlarca Servet Harcamayın!


Pürüzsüz Bir Cilt İçin Onlarca Servet Harcamayın!Pürüzsüz
; bir cilde sahip olmak istiyorsanız onlarca servet harcamadan tamamen doğal ekonomik yöntemler ile harika ciltlere sahip olacaksınız. Yöntemler özellikle cildinde siyah nokta, yara, sivilce izi olanlar için çok faydalı olmaktadır.

Tamam güzel demişsiniz peki nasıl yapacağım? diyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz adımları dikkatle uygularsanız kısa sürede gözle görünür şekilde sonuçlar alacaksınız.

1- Yüz derisi
Cildinizi her sabah ve akşam sadece soğuk (veya ılık) su ile yıkamak. Herhangi bir temizleyici ürün kullanmaktan kaçınmak. Çok zor durumda iseniz ancak 3 günde bir yüz temizleyici cilt losyonu, yüz peeling kremi (evde hazırlayabileceğiniz bir peeling karışım tarifi) veya maskesi kullanacaksınız.

2- Göz altı torbaları
Göz altı torbalarınızdan buzluktan çıkardığınız bir kaşık, ıslak mendilin içine koyduğunuz bir buz küpü veya salatalık dilimleri ile kurtulabilirsiniz. Cildinize biraz bastırın ve göz altı torbalarının azalmasını sağlayın. Bir dahaki sefere iyi uyumaya dikkat edin.

3- Nemlendirme
Cildinizi temizledikten sonra kuru ve parlak noktalara (burun, göz kapakları ve alın gibi) ve koyu noktalara (göz altı torbaları gibi) çok ince bir tabaka vazelin sürün.

4- Parlaklıklara karşı
Elinize biraz bebek pudrası koyun ve bir makyaj fırçası alın. Fırçayı pudraya daldırın ve fazla pudrayı elinizin kenarına sürün. Yumuşakça vazelin sürdüğünüz yere parlaklık yok oluncaya kadar yedirin.

5- Temizleme
Daha büyük bir fırça alıp yüzünüzdeki fazla pudrayı temizleyin.

6- Sonuç
Yukarıdaki işlemi iyi yaparsanız yüzünüze pürüzsüz bir görünüş katabilirsiniz hatta yüzünüzdeki parlak ve koyu noktalar ortadan kalkacaktır. Hem de makyaj yapmadan. Banyodan sonra cildinizde hoşunuza gitmeyen noktalara pudra kullanmadan vazelin sürerseniz uzun dönemde faydasını görürsünüz.

Tavsiyeler:
– Sağlıklı beslenin.

– Bol su için.

– Yüzünüzdeki yaraları kaşımayın; düzgün iyileşmelerini engelleyip iz kalmasına sebep olursunuz.

– Kilo vermek güzel bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

– Vazelin cildinizi tamir ederek sağlıklı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

– Spor yapın.

Uyarı:
– Cildinizde 20 farklı pahalı ürün kullanmayın. Bu gereksizdir. En fazla bir veya iki ürün kullanın.

kaynak: dogalcilt com

Sosyal Ağlarda Paylaşın Destek Olun =)

Facebook'ta Paylaş - Twitter'da Paylaş - Google+'da Paylaş - Pinterest'te Paylaş
Etiketler: , , , , , , , - Yorum yok

Yazar Hakında

Dukan Diyeti, Protein Diyeti, Dukan Yemek Tarifleri ve Daha Fazlası İçin Bizi Ve Yazılarımı Takip Etmeniz Yeterlidir.